Vivid Green FiberFresh Ultra
Vivid-green
€149,99
- ✓ Stoomfunctie
- ✓ Huisdiervriendelijk
- ✓ Zuigfunctie
- ✓ Tank 1L
- ✓ 1650W vermogen
- ✓ 4m snoer
Effectief op:
Specificaties
| Vermogen | 1650 W |
|---|---|
| Watertank | 1 L |
| Gewicht | 5.5 kg |
| Snoerlengte | 4 m |
| Geluidsniveau | 82 dB |
| Stoomfunctie | Ja |
| Zuigfunctie | Ja |
| Huisdiervriendelijk | Ja |
Effectief op deze vlekken
Geschikt voor deze materialen
Veelgestelde vragen over Vivid Green FiberFresh Ultra
Werkt Vivid Green FiberFresh Ultra op meerdere vleksoorten?
Ja, Vivid Green FiberFresh Ultra is effectief op 18 verschillende vleksoorten, waaronder thee, kaarsvet, gras en meer.
Is Vivid Green FiberFresh Ultra geschikt voor huishoudens met huisdieren?
Vivid Green FiberFresh Ultra is speciaal geschikt voor gebruik in huishoudens met huisdieren en verwijdert ook huisdiergeur effectief.
Op welke materialen kan ik Vivid Green FiberFresh Ultra gebruiken?
Vivid Green FiberFresh Ultra werkt op 10 materiaaltypen: Autobekleding leer, Bank stof, Tapijt hoogpolig synthetisch, Autobekleding stof, Berber tapijt, Vloerkleed katoen, Tapijt wol, Bank leer, Tapijt laagpolig synthetisch, Vloerkleed sisal / natuurvezel.