PowerClean Pro 2000W Stoomreiniger
Samako
€199,00
- ✓ Stoomfunctie
- ✓ Huisdiervriendelijk
- ✓ Zuigfunctie
- ✓ Tank 1.6L
- ✓ 2000W vermogen
- ✓ 5m snoer
Effectief op:
Specificaties
| Vermogen | 2000 W |
|---|---|
| Watertank | 1.6 L |
| Gewicht | 4 kg |
| Snoerlengte | 5 m |
| Geluidsniveau | 82 dB |
| Stoomfunctie | Ja |
| Zuigfunctie | Ja |
| Huisdiervriendelijk | Ja |
Effectief op deze vlekken
Geschikt voor deze materialen
Veelgestelde vragen over PowerClean Pro 2000W Stoomreiniger
Werkt PowerClean Pro 2000W Stoomreiniger op meerdere vleksoorten?
Ja, PowerClean Pro 2000W Stoomreiniger is effectief op 18 verschillende vleksoorten, waaronder thee, kaarsvet, gras en meer.
Is PowerClean Pro 2000W Stoomreiniger geschikt voor huishoudens met huisdieren?
PowerClean Pro 2000W Stoomreiniger is speciaal geschikt voor gebruik in huishoudens met huisdieren en verwijdert ook huisdiergeur effectief.
Op welke materialen kan ik PowerClean Pro 2000W Stoomreiniger gebruiken?
PowerClean Pro 2000W Stoomreiniger werkt op 10 materiaaltypen: Autobekleding leer, Bank stof, Tapijt hoogpolig synthetisch, Autobekleding stof, Berber tapijt, Vloerkleed katoen, Tapijt wol, Bank leer, Tapijt laagpolig synthetisch, Vloerkleed sisal / natuurvezel.